Novinky

Novinky na stránkách

Tak po dlouhé době se vám znovu ozývám, tentokrát s několika novinkami, které se týkají těchto stránek.

První novinkou jsou nové profily - prozatím jsme vytvořili Marca Blomberga a Katju Hansenovou. Profily se budou celé dva týdny doplňovat a po nich přijde na řadu fotogalerie!Další novinkou je náhodný generátor ikonek v sidebaru. Nyní se budou zobrazovat jen 4 ikonky (později 6 apod.) z celkového množství, které je uvedeno v sekci odkazy.

Častěji sem také budu dávat novinky, které budou obsahovat plno promo fotek.

A poslední novinkou budou nové downloady, které momentálně sháním wink

Máte se na co těšit, tak Lenssenu zdar ! smile wink tongue
Posted on 02 May 2009 by admin

Komunikace s TV Nova - část 1.

TV Nova je, jak jistě víte, naše největší soukromá televize. Já s ní musel komunikovat ohledně seriálu, protože na internetu (a to ani německém) není příliš informací o seriálu jako takovém, ale spíše o hercích.

TV Nova

První dotaz se týkal seznamu epizod. Poprvé mi poradili, abych se podíval na stránku televize SAT1, kde už jsem dávno byl. Podruhé jsem již dotaz vysvětlil lépe a dopisové oddělení mi napsalo, že mi nemůže pomoci. Nova za to opravdu nemůže, myslím si, že seznam epizod nemá ani SAT1, protože je epizod opravdu hodně.

Další dotaz se týkal seriálového dabingu...
Posted on 10 Apr 2009 by admin

Ingo Lenssen | Oficiální fotky

SAT 1 stále vydává nové a nové fotky k seriálu Lenssen & Partner. My vám budeme přinášet co nejví­ce fotek a dnes začínáme. První­ bude hlavní­ hrdina seriálu, advokát Ingo Lenssen. První­ fotky jsou z automobilového závodu, další už ze seriálu nebo z prostředí­ reálné kanceláře

Posted on 07 Apr 2009 by admin

Nové fotky Inga Lenssena

Připravili jsme si pro vás nové fotky velkého šéfa advokátní kanceláře Lenssen & Spol., advokáta Ingo Lenssena.Více fotek naleznete uvnitř článku >>
Posted on 06 Apr 2009 by admin

Malé info o seriálu

Lenssen & Partner (Lenssen & Spol.) je snad nejpodceňovanějším seriálem, který se v České Republice vysílá. Nejen, že ho Nova přesunula z patnácté hodiny na třináctou, většina lidí nemá k tomuto seriálu kladný postoj. Ale pár lidí se najde i u nás a sleduje tento zajímavý kriminální seriál.

Ale proč je zajímavý? Jednak, případy nevyšetřuje policie, ale soukromí vyšetřovatelé s advokátem v čele, jednak je kancelář Inga Lenssena skutečná. Ingo Lenssen je člověk, který opravdu existuje a hraje pod svým jménem. Také většina vyšetřovatelů hraje pod svým opravdovým jménem. Seriál je zajímavý také způsobem, kterým je natočen. Navíc, v seriálu se "banují" SPZky a názvy firem. No kde tohle najdete jinde? wink smile


Na Nově můžeme vidět hlavně dva týmy - Tekina Kurtuluse & Katju Hansenovou a Christiana Storma se Sandrou Nitkovou. Na SAT1 už má Katja ovšem nového parťáka Bastiena a do akce se zapojuje i nová sekretářka Inga Lenssena. Také jsme párkrát v seriálu mohli zahlédnout Marka Blomberga.
Posted on 30 Mar 2009 by admin
Content Management Powered by CuteNews