Dabing
Zajímá vás, kdo dabuje seriál Lenssen & Spol? Zde jsme si pro vás dovolili připravit informace o dabérech, kteří mají v Lenssenovi větší roli.

Jiří Plachý (Thomas Albus - komentáře v seriálu)
Jiří PlachýUž první dabérské jméno není žádný nováček a ve světě dabérů je znám již dlouhou dobu. V seriálu Lenssen & Spol nadaboval komentáře, které vás provázejí každým dílem. Jeho hlas se k nim perfektně hodí.

Jiří Plachý se narodil v roce 1946, za tu dobu už stihl nadabovat velké množství seriálů. Jeho hlas daboval takové herce jako Steva Martina (Růžový panter), Jeana Rena (Wasabi, Purpurové řeky), Bernarda Fancyho (Taxi) nebo třeba Teda Levina (Můj přítel Monk).

Libor HruškaLibor Hruška dabuje v české verzi seriálu Inga Lenssena, šéfa vyšetřovatelů.

Libor Hruška se narodil v roce 1965. Dabuje takové herce jako Owena Wilsona nebo Russella Crowea. Dále daboval např. ve filmech Taxi, DOOM, Temný rytíř, Shrek 3 nebo 3:10 Vlak do Yumy.

Daniel Rous (Christian Storm)
Daniel RousDaniel Rous dabuje v seriálu Lenssen & Spol Christiana Storma. V seriálu dabuje už velmi dlouho.

Kromě Lenssena & Spol se objevil i v jiných seriálech jako např. Kriminálka Las Vegas nebo v Hvězdné bráně. Často dabuje herce Davida Schwimmera (Přátelé). Můžeme ho slyšet také v animovaných seriálech.

Ljuba Krbová (Sandra Nitková)
Ljuba KrbováLjuba Krbová dabuje vyšetřovatelku Sandru Nitkovou, která vyšetřuje případy spolu s vyšetřovatelem Christianem Stormem.

Ljuba Krbová je známá česká herečka a dabérka, která se narodila 5.7.1958. Vidět jsme jí mohli v mnoha českých seriálech a filmech - například v seriálech Náměstíčko, Náves, Ulice nebo Bazén. Z filmů to byli například Experti nebo Lotrando a Zubejda. Dabovala v Harry Potterovi, Kill Billovi nebo v Policejní akademii.

Libor Terš (Mark Blomberg)
Libor TeršLibor Terš je český velmi známý dabér. V seriálu dabuje Marka Blomberga.

Libor Terš se narodil v roce 1963. Dabuje jak v seriálech, tak ve filmech. Ze seriálu můžeme vyzdvihnout Dr.House nebo Kriminálku Miami, z filmů je to např. Terminátor, Dostaňte agenta Smarta, animovaný Valiant nebo Madagaskar, 60 sekund apod.

Lucie Kožinová (Katja Hansenová)
Lucie KožinováLucie Kožinová dabuje sympatickou vyšetřovatelku Katju Hansenovou.

Lucie Kožinová se narodila v roce 1969. Dabuje od 90.let minulého století a stihla nadabovat seriály jako Ztraceni a Čarodějky nebo třeba film Mystery, Aljaška.

Ludvík Král (Tekin Kurtulus)
Ludvík Král daboval v seriálu Lenssen & Spol Tekina Kurtuluse.

Ludvík Král dabuje často v animovaných seriálech. Slyšet jsme ho mohli například v Příšerkách s.r.o. nebo v Beowulfovi. Dále daboval ve filmu Blade: Trinity.